Facebook Analytics

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 41,5 MB
  • Version 1.0.0.2.1004
  • Dil Türkçe
  • Firma Facebook
Wep sitenizi yakından takip etmek isterseniz Facebook Analytics mobil uygulaması sizlere detaylı bilgi verecektir.

Herkesin yakından bildiği Facebook şirketinin bu seferki muhteşem uygulaması Facebook Analytics. Uygulamamız wep sitesi kullananlara ya da uygulaması var olanlara ürünleri konusunda detaylı bilgi sağlayacak analiz aracıdır. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir, IOS  cep telefonunuza indirerek sitenizde olup bitenleri yakından takip edebilirsiniz. 

Bu aynen Instagramı takip uygulamaları mantığında geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Fakat onlara göre daha detaylı ve güvenilir bilgiler sunarak işi profesyonel hale getirmekten geri kalmamış bir uygulamadır. Uygulamanızı indirdikten sonra takip etmek istediğiniz başlıklara göre şekillendirmelisiniz. İstatistik değerlerinde bu başlıklar altında değerlendirmeler olacaktır. 

Siteniz ya da  uygulamanız üzerinde yapılan işlemler anında Facebook Analytics mobil uygulaması sayesinde sizlere bildirilecektir. Uygulama sayesinde sahip olduğunuz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Facebook Analytics mobil uygulamasının daha küçük çaplı çalışan Facebook Pixel uygulaması da mevcuttur. Fakat Facebook Pixel'in belli noktalarda tam detaylı bilgi erişiminin olmaması Facebook Analytics mobil uygulamasına ihtiyaç olduğunu gösterdi. 

Bu sebeple Facebook şirketinin geliştirmiş olduğu en kaliteli mobil uygulamalardan biri olarak gördüğümüz Facebook Analytics uygulaması sayesinde sizde sahip olduğunuzu wep sitesini ya da uygulamayı yakından takip altına alarak devam edin. 

Facebook Analytics indir
DİĞER SÜRÜMLER